Anonym*****

Mám otázku. Je nejdelší 16místný číslo na platební kartě číslo účtu?

Myslím,že je to číslo karty. A číslo účtu tam vůbec není. Nemýlím se?? Prosím o pomoc.

Nejlepší odpověď
Edison

Na platební kartě NENÍ číslo účtu. K jednomu účtu lze vydat teoreticky neomezeně karet a každá bude mít jiné číslo.

Další odpovědi
quentos

Nemýlíš se. Mýlíš se jen v mezerách před otazníkem a čárkou. Ani před jedním se nepíšou.

Drap

Na jaké kartě? Díval jsem se na pikovou sedmu a žádné číslo tam neni.
Odpovídal jsem na otázku před úpravou. Myslím, že to neni u všech bank stejné,. Na mé platební kartě uvedené šestnáctimístné číslo nemá nic společného s číslem mého účtu