Lukáš Beneš

Proč se takto chovají dětí – viz popis k otázce? Souvisí to s dobou?

Mám otázku dnešní doba dětí je no co si budem nalhávat na prd. A mám otázku z čeho to mají?

Dnešní doba dětí je strašná potkal jsem tak 7 letého kluka, co říkal holce 14 let že s ní chce mít pohlavní styk.Prostě nechápu proč..

Nejlepší odpověď
ivzez

Dnešní doba dětí nebo děti dnešní doby?

Ten sedmiletý kluk nejspíš zkoušel, co si může dovolit.
(Docela by mne zajímala její reakce.)

Dnešní doba je sice jiná, než v které jsme vyrůstali my,
ale stejně jako dnes existovaly i tehdy děti slušně vychované
a „grázlící“. A řekla bych, že procento bude ± stejné.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… tohle říkaj děti normálně, to voni totiž ani kolikrát nemusí vědět vo co de … ale ty bys s tím vyjadřováním měl něco dělat, taky nevím vo co de …

Edison

Nepřiměřeně liberální (ne)výchova. Chceš-li… nadměrná míra volnosti, kterou současná společnost tak ráda nazývá svobodou, budování individualismu již od útlého věku. Jistě si vzpomeneš na článek, kde nějaká aktivistka horovala za to, že se nejdřím musíš batolete zeptat, jestli ho smíš přebalit.

Lukáš Rusek

Pravda.. Ale není tak zkažená. Já jsem potkal cca 7 letého kluka a cca 9 letou holku a řekli dobrý den. Naopak některé děti do tebe strčí nebo se tě ptají: Kde bydlíš? Kolik ti je? atd… Kde to žijeme panečku? Tohle je vrcholová neslušnost a bude hůře.. Aby ses v budoucnosti nedivil až ti někdo dá legálně pěstí do nosu.

Kryšpín

Vyrostla nová moderní generace pro kterou není nic tabu, peníze, peníze ty já mam rád.

Mluvil jsem s psychologem a ten to zhrnul, sociálně patologické jevy

šikana

fyzická závislost

otevřená sexualita

násilí

drogy

rasismus

Byl jsem v supermarketu stojím u regálu s vozíkem vyřítí se dva puberťáci narazí do mého vozíku obrátí se zbožím na zem a zavrčí, dědku uhni a peláší pryč. Podotýkám jsem výrobek po hedvábném sametu, nikoliv senior.

xxx3

Děti (zvláště ty mladší) se chovají tak, jak je to naučí rodina a blízké okolí. Proto bych ten případ nebral moc obecně. Kdybychom chtěli eliminovat možnost „špatné rodiny“, tak bychom museli rodiny začít mnohem víc kontrolovat nebo (pokud bychom měli být opravdu důslední) už malé děti umísťovat do nějakých internátů, kde by všichni dostali správnou slušnou výchovu (a ještě byl patrně velký problém se shodnout, co přesně by to mělo znametan). Chtěli bychom to takto?

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.