Sven

Mám OS X instalaci na USBčku, jak donutím svoje PC, aby z toho USB začal bootovat?

OS X Yosemite vytvořený pomocí Transmac
PC není Mac

Po zvolení boot from USB mi to napíše „nothing to boot“ nebo tak něco :(

Odpovědi
Lamalam

Jak donutíš tvoje PC netuším. Já svoje PC donucuji nastavením bootovací sekvence v BIOSU.

ad doplnění: Pochopitelně musíš mít tu instalaci na USB v bootovatelné formě, prosté zkopírování nestačí.

gecco

Takže – počítač z USB bootovat chce, ale nedaří se??
A – máš tu flashku bootable a nebo jsi OS na ni jen nahrál???
😉

jáára

PC není Mac.
To neběhá na každým železe. Problémy s ovladači atd…
Na Hackintosh potřebuješ správné PC.
Jakou máš konfiguraci?

Sven

Pomocí TransMac jsem to naformátoval pro MacOS a pak obnovil obraz DMG z webu taky pomocí TransMac.