Mám oddálený email, jak to zpravit?

Můj mladší bratr něco namačkal na klávesnici nejspíš, a ted mám celej email oddálenej a nemůžu nic přečíst jsou tam moc malá písmenka, je to hodně oddálené, a nevím jak to zpravit, zkoušela jsem dám ctrl alt +
ale nepomohlo to......co s tím?

Odpovědi
Gifos

Záleží na tom, jaký máte operační systém a jaký máte prohlížeč. Budu ale předpokládat, že asi windows ( Už nezáleží jaká verze).
Prohlížeč:
Google Chrome – CTRL a +
Internet explore – CTRL a + (tim si nejsem jisty) nebo dole je malá lupa, tam nastavte 100 %
Mozill – CTRL a + , nebo je vpravo nahore je mala ikonka (take tri carky) a tam je nastavení velikosti nebo CTRL a 0

mosoj

Zmáčkni Ctrl drž a toč kolečkem myši.

Nebo v liště nahoře „zobrazit“ a vybrat velikost zobrazení v procentech.

Dochy

Pokud nepomohli rady výše, mohlo by nám pomoct pár dalších informací:

Jenom e-mail? Vše ostatní je normální? Kde máš e-mail a jak kněmu přistupuješ? (neco@seznam.cz nebo něco jiného? Webové rozhraní přes IE, mozillu, operu, chrome,… nebo používáš klienta MS outlook, thunderbird, něco jiného?)

Kdyžtak udělej obrázek (klávesa „printscreen“ a pak CTRL+V například v „malovani“) a někam ho ulož a sem dej odkaz. V tom případě si ale dej bacha ať na tom není vidět nic osobního.