Avatar uživatele
terry

Mám obyčejná sluchátka do uší a funguje pouze 1. Mohu to druhé odstřihnout? Myslím, že druhé by mělo fungovat normálně.

Doplňuji:
Hudbu z MP3 neposlouchám, mám nahrané mluvené slovo a teď do obchodu nestíhám.
Jasně, nové plánuju, ale až to půjde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 0 před 4371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zkus především s tím nefunkčním klepnout třeba o stůl, možná to pomůže. Před tím ale zkontroluj nejsou-li na něm ucpané dírky!
Ustřihnout sluchátko rozhodně nebezpečné není. Pokud ti ale potom pojede, nebudeš slyšet stereo ap., neznám tvá sluchátka.
Nová, nebo snad i použitá přesně pro tvoje zařízení seženeš za pár kaček, případně může mít nějaká doma tvůj kamarád/ka. Zeptej se.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?terry Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Amie

Kup si nový. každé sluchátko má určitou hudbu, myslím tím, že každým slyšíš krapet něco jiného, třeba ohledně hlasitosti hudebních nástrojů a tak. Navíc se to i líp poslouchá se dvěmi než s jedním.
Ale rozhodně to neodtřihávej – jsou v tom kabely a nevím jak je to nebezpečné či nikoliv ale nebude to působit esteticky a spíše fakt dost divně.
Doplňuji:
Tak stejně, ať posloucháš cokoliv, líp je to se dvěma. Alespoň mě to vždy znělo líp.

Upravil/a: Amie

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terry

Tak jsem to ufikla, není to vidět a funguje :). Díky.

před 4371 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

Amie, asi to zní trochu líp, ale nepoletím teď hned do obchodu. U mluvených nahrávek zas tolik nevadí, že to není slyšet stereo.

před 4371 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

A na estetiku se doma můžu vybodnout, než koupím ty nové. Nefunkční konec mě otravuje.

před 4371 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek