terry

Mám obyčejná sluchátka do uší a funguje pouze 1. Mohu to druhé odstřihnout? Myslím, že druhé by mělo fungovat normálně.

Doplňuji:
Hudbu z MP3 neposlouchám, mám nahrané mluvené slovo a teď do obchodu nestíhám.
Jasně, nové plánuju, ale až to půjde.

Nejlepší odpověď
www

Zkus především s tím nefunkčním klepnout třeba o stůl, možná to pomůže. Před tím ale zkontroluj nejsou-li na něm ucpané dírky!
Ustřihnout sluchátko rozhodně nebezpečné není. Pokud ti ale potom pojede, nebudeš slyšet stereo ap., neznám tvá sluchátka.
Nová, nebo snad i použitá přesně pro tvoje zařízení seženeš za pár kaček, případně může mít nějaká doma tvůj kamarád/ka. Zeptej se.

Další odpovědi
Amie

Kup si nový. každé sluchátko má určitou hudbu, myslím tím, že každým slyšíš krapet něco jiného, třeba ohledně hlasitosti hudebních nástrojů a tak. Navíc se to i líp poslouchá se dvěmi než s jedním.
Ale rozhodně to neodtřihávej – jsou v tom kabely a nevím jak je to nebezpečné či nikoliv ale nebude to působit esteticky a spíše fakt dost divně.
Doplňuji:
Tak stejně, ať posloucháš cokoliv, líp je to se dvěma. Alespoň mě to vždy znělo líp.

terry

Tak jsem to ufikla, není to vidět a funguje :). Díky.

terry

Amie, asi to zní trochu líp, ale nepoletím teď hned do obchodu. U mluvených nahrávek zas tolik nevadí, že to není slyšet stereo.

terry

A na estetiku se doma můžu vybodnout, než koupím ty nové. Nefunkční konec mě otravuje.