Avatar uživatele
HDMI

Mám obavy že jsem před chvílí snědl kus plastu,může mi to něco udělat?

Doplňuji:
Mohl bych se ještě zeptat na něco?Jedli jsme se synem takový křupky takový fotbalisty,a kousl jsem a málem jsem přišel o zuby protože jsem kousl do kousíčku plastu byly tam dva kousíčky,myslíte že mám zavolat třeba na policii?Aby to někdo jinej nesnědl?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: HDMI

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? chudst, Fildas, vvaasseekk před 4646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Ciste teoreticky, byl-li ostry, muze vam porezat streva, zpusobit zanet slepeho streva, apod. Budete-li pocitovat bolesti, okamzite na pohotovost. Ale popravde bych se nebal, s nejvetsi pravdepodobnosti vyjde ven prirozenou cestou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VampGirl

Myslím, že jestli to byl skutečně malý kousek, nemělo by se vám nic stát. Každému z nás se už určitě stalo, že jsme kus něčeho omylem snědli – např. kousek igelitového pytlíku spolu s jídlem…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Budeš mít plastovou stolici a ucpe se ti WC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

tak to asi zemřeš… ty z toho naděláš.Já bych to vůbec neřešil.Podle mě to to nic neudělá,zaleží na tom jak velkej byl a jak byl tvrdej,pokud to byl např. kousek folie tak ti to nic neudělá,horší by to bylo kdy si zbaštil třeba ku palstový trubky,ta je tvrdá a může ti to pořezat střeva nebo konečník až budše sr…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fildas

Nic podobného se mi nikdy nestalo ale pokud to byl jen malý kousek tak si myslím že ti nic z toho nebude…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

na policii zavolat muzes. Dost by me zajimalo, jak by to dopadlo. Predpokladam, ze by to vubec neresili.
A taky tezko by jsi dokazoval, ze ten plastovej kousek, co ti zpusobil zanet slepeho streva, pochazel s pytliku s krupkama

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michal Kole

Ukáže se vůbec plast na RTG, ultrazvuku ?

Nebo jak by to doktoři hledali?

Samozřejmě tvrdý plast se najde snáz než kus folie, nalepené na střevě

před 4646 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek