Nela1209

Mám nový tablet …a vůbec netuším jak se tam dávájí písničky atd..

Mám nový tablet ..a napojila jsem se na svůj telefon a chtěla jsem si přeposlat písničky ..a na tom tabletu se mi vůbec nic neobjevilo ..tak že netuším jak se to tam posílá a v návodu jsem to nenašla ..nevíte to někdo jak se to tam posílá??
Doplňuji:
je to prestigio multipad PMP3270B

Odpovědi
anonym

Jaký je typ?
Doplňuji:
Jak vidím tak je to tzv. kšunt. Jelikož to nemá bluetooth tak se budou do něj těžce rvát nějaké soubory.

Můžete buď pomocí Wi-Fi – FTP server https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.theolivetree­.ftpserver nebo pomocí USB kabelu.

MrGandy

Tak si ty písničky dej do počítače a pak z počítače do tabletu…

mosoj

Nejsnadnější to bude přes paměťovou kartu .

Bedy

Souhlasím s I564 – zbytečně vyhozené peníze za kšunt.
Jelikož to nemá bluetooth, navrhuju vzít paměťovku z mobilu a vložit ji přímo do tabletu, je to nejrychlejší řešení. Tablet totiž podporuje microSD a microSDHC paměťové karty – a tyto paměťové karty podporuje drtivá většina mobilů na trhu.

Nebo je tu možnost písničky hodit z mobilu do počítače a pak z počítače do tabletu (přes USB kabel).