Tata

Mám novou vrchem plněnou automatickou pračku Zanussi ZWY 61025W1. Jak se dostanu k vypouštěcímu filtru?

V návodu informace o umístění nebo vyjmutí vypouštěcího filtru není.

Odpovědi
aliendrone

Vpředu úplně dole sundej ten kryt (ten kousek co je cca 10 cm široký přes celou šířku pračky). Obvykle bývá jen „nacvakávací“, ale to už musíš prokoumat sám.

Emefej

Většina praček ho má vepředu vlevo dole.

quentos

Otazník je hned vedle klávesy M. Pro jeho napsání je zároveň třeba zmáčknout Shift.