mám notebook windows 7,doma mi bezdrátový internet nefunguje(u známych mi jde) a přes kabel(doma) to funguje.Co s tím?

Používám Wifi,doma mám jen krabičku a venku antenu.

Odpovědi
Mucillinka

Mám podobný problém, někdy mi bezdrátové připojení na net doma nefunguje,ale na pevný počítač jde vždy.Když si vemu notas někm jinam,tak bezdrátě mi net jde bez problému.Bude to nejspíš tím, že odchází router na bezdrátové připojení.Takže rouer odpojit,dát do krabice a poslat na reklamaci-pokud se ještě reklamace vztahuje nabo do nějakého PC srvisu.Zkoušela jsem s tím doma možné a nemožné,ale bohužel,když mi nejde router,tak se můžu stavět na hlavu a je to kničemu..

DDarent

Je to nastavením!!! Internet doma je nastaven třeba jenom na tento počítač!!! je to všechno nastavením..... teda pokud to Wifi neni zaplněný (pouze … připojených ,,tentononc'')