hos14785

mam notebook pri zapnuti semi objevi administrator uzivatel + heslo jak toto odstranit aby mui najela plocha

mam notebook pri zapnuti semi objevi administratot uzivatel+ heslo jak toto odstranit aby mi najela plocha

Odpovědi
gecco

Doplň si do vyhledávače verzi Win, kterou máš..
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=au­tomatick%C3%A9+p%C5­%99%C3%ADhl%C3%A1%C5%­A1en%C3%AD+win­dows&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl­&hl=cs&sa=X&as_q=&nfpr=&­spell=1&ei=aD­KHVNmoJM_aaoK­cgZAB&ved=0CBEQ­vwU

AmazedWolf

Záleží na OS. Třeba na Win7 to změníš tak že klikneš na start, na ovládací panely, pak na „Uživatelské účty a zabezpečení rodiny“, pak na uživatelské účty, tam najedeš na účet kterému chceš heslo odebrat a klikneš na něj, a potom tam máš „Odebrat heslo“ tak na to klikneš a jen napíšeš stávající heslo a hotovo.