Mám notebok,chci z něj reproduktovat muziku.Jaké repráky a zesilovač by jste mi doporučili,aby byly schopné ozvučit sál?

Jaké repráky a zesilovač by jste mi doporučili,aby byly schopné ozvučit sál:
Doplňuji:
Pro úplnost:sál je o velikosti 16*15 m a kapacita je stavěna na 100 lidí a muzika by se používala na nějaké akce jako je dětský karneval a podobně.

Nejlepší odpověď
Hlada

Chtělo by to upřesnit. Jak je ten sál velký, kolik tam bude lidí, co to bude za muziku? Má to být hudební produkce, k tanci nebo jako background?
Doplňuji:
Souhlasím s led. Ozvučení je potřeba řešit jako celek. Otázkou ještě je, kdo bude aparaturu financovat a jestli bude instalovaná nastálo. Jestliže půjde o produkci, kde na zvuku záleží, je potřeba mít alespoň jednoduchý mixážní pult pro mikrofon, ntb, přehrávač. Také podporuju návrh s více malými soustavami. Odpadnou starosti s dozvukem. Výkon zesilovačů by mohl stačit kolem 100W sinusového výkonu a tomu odpovídající bedny. Formát audia musí být nekomprimovaný cda, waw, flac… Mp3 jsou nepoužitelné.

Další odpovědi
led

1 – externá zvuková USB karta – zvuk cez sluchátkový výstup nedoporučujem
2 – kvalitný mixpult so zosiľovačom alebo aktívnymi reprobedňami
3 – radšej viac „slabších“ aktívnych než dva „silne.
pri vhodnom rozložení reproduktorov v priestore môžte vytvoriť krásny 3D zvuk.
Dôležitý je ale nielen "elektronika“, ale aj formát audia.
mp3 – odrezáva okrajové frekvencie – zkreslený zvuk/
wav – najoptimálnejši formát (pri použití Windows)

DDarent

nejdřív bych do notebooku nainstaloval DIVX a pak rozšíření WOW efect pro nádherný 3D zvuk. Je tam i trial verze na 15 dní. (doba trial verze se může změnit)