weronika

Mám nohuv v dlaze…musím ji mt třin týdny nemohu do školy jelikož musí bít v klidu…

a tak mně napadlo jeslti si nemohu někde půjčit kolečkové křeslo abych mohla v té škole aspoň v patře jezdit na něm…nebo doma…mám berle ale s těmi neujdu vlké vzálenosti…jsem blázen do koní ale ty jsou od nás 5OO metrů(já na nich jezdím a jediná možnost jak se knim dostat je že mně tam odveze mama autem)…nebylo by možné abych s ho někde půjčila?
jsem v Olomouckém kraji okolí Jeseníku je mi 13-let
kotník mi přejel bezohledný řidič…mám naštípnutou hlavici a úlomek v kotníku…nyní to mám na tři týdny v klidu v dlaze násldně ae uvidí co dál…děkuji všek kdo by jste o něcěm věděli

Nejlepší odpověď
beer

Vím o jednom volném, ale v Brně.
Našel jsem proto odkazy na půjčovny zdravotnických pomůcek Jeseník, projdi si to:
http://www.go­ogle.cz/search?q=P%C5%AF­j%C4%8Dovna+zdra­votnick%C3%BDch+po­m%C5%AFcek+Je­sen%C3%ADk&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=dcG8T465O­MeX8gOSg-lL

Další odpovědi
Syd

Zkusila bych se zeptat v nemocnici, kde ti půjčili ty berle.