hippeace

Mám nízký tlak. Když se zvednu ze židle švihnu sebou o zem a několik sekund nevidim jak zabránit tak extrémnímu …

důsledku nízkého tlaku?I když se zvednu pomaleji skácím se k zemi zatím se to stalo jen doma ale bojím se že mě to jednou popadne i ve škole.
Doplňuji:
nejsem plnoletá a ani mi alkohol nechutná :)

Nejlepší odpověď
fcoop

Co si takhle zajít k doktorovi?

Další odpovědi
Andělé

Mám to také,měla jsem i závrat…Měla jsem šílený strach,že se mi to stane někde ve městě mezi lidma.Zajdi si k dr.Mě poradil černý čaj,ten tlak zvedne a udrží ho delší dobu než káva a na závrat mi předepsal léky.Nebo panáka slivovičky po ránu.Také záleží,jestli nejsi podvyživená,v dos­pívání je velmi důležitá pravidelná strava nejméně 5× denně a pravidelně dodržovat pitný režim.Ale v první řadě zajdi za Tvým lékařem…:-)

Jinak viz modrá lišta nahoře…zadej nízký tlak a vyjede Ti toho plno…:-)

jendahun

http://diskuse­.doktorka.cz/niz­ky-tlak/archiv/0/
Brával jsem na to kapky „pedrolon“.Jinak u mě osvědčená metoda – malá štamprle rumu a zapít coca colou.Prostě dodat rychle cukr,alkohol a kofein.
Doplňuji:
Taky jsem zapomněl na tablety Kofit a guaranu.Mají vysoký obsah kofeinu.Použí­vám obojí.

kapka

Také v té problémové chvilce pomáhá se předklonit, opřít ruce o stehna, rozkročit se, abys měla stabilitu, počkat, až se to srovná a pomalu se zase narovnat.
Při rychlém vstávání se stává, to co popisuješ, ale trochu mě zaráží, že upadneš i při pomalém vstávání. K doktorovi zajdi.

Drap

Vstávat pomalu, dát si občas panáka nebo turka. Více se hýbat, sportovat, žít aktivněji. Časem se to srovná