Pokročilý

Mám neustále deprese, jak to mám řešit/co mám říct ostatním?

p.s. Není to náladovost, ale skutečně asi deprese. Náhle se prostě začnu bez příčiny stresovat a mít negativní myšlenky a pohled na svět. Bez ohledu na předchozí otázky na této platformě, které jste mi tak často hanili mi prosím seriozně odpovězte.

Odpovědi:

Pokročilý

Zkoušel jsi třeba sex?

Zlatý

Záleží na tom, kdo se skrývá pod uvedeným pojmem ostatní. Rodiče? Děti? Přátelé? Psychologové či psychiatři? Anebo hodláš pořádat besídku na toto téma? A opět bude rozdíl, jestli besídka bude zaměřená na důchodce nebo třeba žáky ZŠ.

Já od tý doby, co jsem začal NAROVINU říkat VŠEM OSTATNÍM, že jsem stressman a postavit se mně do cesty by bylo pro OSTATNÍ komplikované, deprese rázem pominuly. Dravci ti zmizí z cesty a život je najednou TAK jednoduchý...(;(;(;

Stříbrný

Zajděte do lékárny.
Pořiďte si samostatný vit. B3 a B1 (Niacin a thiamin), nestačí „jen“ B komplex.
Dlouhodobě užívejte (zejména Niacin).
K tomu ještě: https://www.benu.cz/…
Dbejte na dostatek vit. C (ve stravě), neměl by chybět vit. D, to pro dobrou přisvojitelnost. Případně doplňte zakoupením v lékárně (D3 vhodný ve formě kapek).

I při pestré stravě bohaté na dostatek ovoce a zeleniny Vám mnoho vitamínů a prvků může chybět. Ono toho v té zakoupené zelenině v naší době již mnoho není......

Mozek/lidské tělo potřebuje dostatek "paliva", aby vše dobře fungovalo.

Další možností je návštěva i „lékaře dborníka“. Ti mnohdy převedou „pacienta“ na psychofarmaka. Mnohdy se jen dávky zvyšují a vzniká závislost. Lékař by mohl rozeznat, zda se jedná o psych. diagnozu. Pak jsou takové léky na místě.

Je podzim, šero, slunce málo. Sviťte doma, jako na zámku .
Pouštějte si hudbu, zaměstnejte se (záliby), procházky. Dělejte, co Vás baví/těší.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2391
Zlatý mosoj 1671
Zlatý marci1 1664
Zlatý annas 1648
Zlatý Kepler 1211
Zlatý hanulka11 1028
Zlatý gecco 846
Zlatý quentos 801
Zlatý briketka10 800
Zlatý ivzez 749

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.