Avatar uživatele
FlAsh_7

Mám neustále deprese, jak to mám řešit/co mám říct ostatním?

p.s. Není to náladovost, ale skutečně asi deprese. Náhle se prostě začnu bez příčiny stresovat a mít negativní myšlenky a pohled na svět. Bez ohledu na předchozí otázky na této platformě, které jste mi tak často hanili mi prosím seriozně odpovězte.

Zajímavá 0 před 1627 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kazatel

Zkoušel jsi třeba sex?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Záleží na tom, kdo se skrývá pod uvedeným pojmem ostatní. Rodiče? Děti? Přátelé? Psychologové či psychiatři? Anebo hodláš pořádat besídku na toto téma? A opět bude rozdíl, jestli besídka bude zaměřená na důchodce nebo třeba žáky ZŠ.

Já od tý doby, co jsem začal NAROVINU říkat VŠEM OSTATNÍM, že jsem stressman a postavit se mně do cesty by bylo pro OSTATNÍ komplikované, deprese rázem pominuly. Dravci ti zmizí z cesty a život je najednou TAK jednoduchý…(;(;(;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Zajděte do lékárny.
Pořiďte si samostatný vit. B3 a B1 (Niacin a thiamin), nestačí „jen“ B komplex.
Dlouhodobě užívejte (zejména Niacin).
K tomu ještě: https://www.be­nu.cz/dologran-natural-90g-1547511211
Dbejte na dostatek vit. C (ve stravě), neměl by chybět vit. D, to pro dobrou přisvojitelnost. Případně doplňte zakoupením v lékárně (D3 vhodný ve formě kapek).

I při pestré stravě bohaté na dostatek ovoce a zeleniny Vám mnoho vitamínů a prvků může chybět. Ono toho v té zakoupené zelenině v naší době již mnoho není......

Mozek/lidské tělo potřebuje dostatek „paliva“, aby vše dobře fungovalo.

Další možností je návštěva i „lékaře dborníka“. Ti mnohdy převedou „pacienta“ na psychofarmaka. Mnohdy se jen dávky zvyšují a vzniká závislost. Lékař by mohl rozeznat, zda se jedná o psych. diagnozu. Pak jsou takové léky na místě.

Je podzim, šero, slunce málo. Sviťte doma, jako na zámku .
Pouštějte si hudbu, zaměstnejte se (záliby), procházky. Dělejte, co Vás baví/těší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek