FlAsh_7

Mám neustále deprese, jak to mám řešit/co mám říct ostatním?

p.s. Není to náladovost, ale skutečně asi deprese. Náhle se prostě začnu bez příčiny stresovat a mít negativní myšlenky a pohled na svět. Bez ohledu na předchozí otázky na této platformě, které jste mi tak často hanili mi prosím seriozně odpovězte.

Odpovědi
Kazatel

Zkoušel jsi třeba sex?

zjentek

Záleží na tom, kdo se skrývá pod uvedeným pojmem ostatní. Rodiče? Děti? Přátelé? Psychologové či psychiatři? Anebo hodláš pořádat besídku na toto téma? A opět bude rozdíl, jestli besídka bude zaměřená na důchodce nebo třeba žáky ZŠ.

Já od tý doby, co jsem začal NAROVINU říkat VŠEM OSTATNÍM, že jsem stressman a postavit se mně do cesty by bylo pro OSTATNÍ komplikované, deprese rázem pominuly. Dravci ti zmizí z cesty a život je najednou TAK jednoduchý…(;(;(;

da ny

Zajděte do lékárny.
Pořiďte si samostatný vit. B3 a B1 (Niacin a thiamin), nestačí „jen“ B komplex.
Dlouhodobě užívejte (zejména Niacin).
K tomu ještě: https://www.be­nu.cz/dologran-natural-90g-1547511211
Dbejte na dostatek vit. C (ve stravě), neměl by chybět vit. D, to pro dobrou přisvojitelnost. Případně doplňte zakoupením v lékárně (D3 vhodný ve formě kapek).

I při pestré stravě bohaté na dostatek ovoce a zeleniny Vám mnoho vitamínů a prvků může chybět. Ono toho v té zakoupené zelenině v naší době již mnoho není......

Mozek/lidské tělo potřebuje dostatek „paliva“, aby vše dobře fungovalo.

Další možností je návštěva i „lékaře dborníka“. Ti mnohdy převedou „pacienta“ na psychofarmaka. Mnohdy se jen dávky zvyšují a vzniká závislost. Lékař by mohl rozeznat, zda se jedná o psych. diagnozu. Pak jsou takové léky na místě.

Je podzim, šero, slunce málo. Sviťte doma, jako na zámku .
Pouštějte si hudbu, zaměstnejte se (záliby), procházky. Dělejte, co Vás baví/těší.