larios22

Mám nervy z kolony

Za 3 hodiny mám kolonu a mám nervy jako prase ze něco poseru.. ještě k tomu soutezim proti 4 nejepsim párům a to asi nevyhraju jak tam bude přes 200 lidí.. co mám dělat ?

Nejlepší odpověď
Hamon

Nehovořím jazykem tvého kmene.

Další odpovědi
anonym

Asi nemyslíš kolonoskopii :P

iceT

A&o je to ta kolona?

www

No co asi ? Hrát jako vždy, není to přece poprvé!
Nebo se chceš jen pochlubit? 😉
Doplňuji:
Pro příště: Otázka má být stručná a hlavně srozumitelná, viz Nápověda zde.
Pojem ‚kolona‘ může mít tolik významů, že se odpovídající musí domýšlet co vlastně chceš vědět !

pusinka50

Nevím, co je kolona?? Každopádně se musíš zkusit přestat myslet na trému a soustředit se na to, co umíš

anonym

Uvědom si, že všichni ostatní jsou jenom „lidi“. Nemáš proč se stresovat. Ti starší si tím prošli také a vy mladší jste na tom zhruba stejně. Tak proč se tím chceš znervozňovat? Řekni si, že nejde o život a s vervou do toho. A ne abys nevyhrál. Hezky podáš po koloně hlášení. Je ti to jasné?
Prosím Tě, kolona je od toho, aby sis jí užil a ne aby ses kvůli ní trápil.

hanny 2

Když jsem přečetla otázku,myslela jsem,že máš nervy z kolony aut! Jinou kolonu neznám!

bolak

V tom už se teď taky soutěží? Ty brďo a ještě k tom v párech? Tak to musí bejt záhul ;)