dubskasandra

Mám nějaký nárok na vrácení daně,když nemám děti,ani žádné pojištění a ani jsem nebyla za poslední rok minulý nemocná

Mám nějaký nárok na vrácení daně,když nemám děti,ani žádné pojištění a ani jsem nebyla za poslední rok minulý nemocná,děkuji předem za odpověd

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud mzdová účtárna neudělala špatný výpočet daní, tak ne!

Další odpovědi
Emefej

Pokud ti během zdaňovacího období vznikl nějaký přeplatek, tak nárok na vratku daně máš. Ale většinou to mzdová účtárna počítá a strhává přesně.

arygnoc

na návratenie dane máte nárok iba pri preplatku dane.

že ste zdravá, bez detí a nepoistená, nie je dôvod na daňovú úľavu.

;-Q

Pepa25

Jedině pokud by byla jiná odčitatelná položka: dary na dobročinné účely, bezúplatné darování krve, odborářský příspěvek …