Avatar uživatele
Rokio

Mám nějakou poruchu podle vás? Pokud ano, jakou?

Straním se společnosti a studuji do aleluja. Přes internet se snažím pomáhat dětem s učením. Také si myslím, že každá nepravost musí být potrestána, a proto dělám mlynáře v božích mlýnech. V neposlední řadě neslyším hlasy (v podobě sluchových halucinací), ani nemám zrakové halucinace, ale věřím v nadpřirozené bytosti. Rovněž se stydím za to, co jsem udělal v minulých životech.

Jsem tedy normální? Mám nějakou poruchu či ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 2991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lota

Ano, myslím, že se tomu říká „troll“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

To že děláš mlynáře mám chápat tak, že neustále a chorobně poučuješ lidi, co udělali špatně, opravuješ je a trestáš? No tak to je hustá porucha. Na tu bacha, takovej člověk pak má často i poruchu erekce. A to jako fakt.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
agentpv

jestli ti je 21 a míň pak je to naivita, nezralost a touha být jiný – lepší než ostatní. Jestli ti je nad 26 tak to psychopatická porucha bude, ale to nelze diagnostikovat na dálku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Normální určitě nejsi, ale můžeš být v klidu. Tady na Odpovědích jsou podstatně těžší případy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Norei

Já si představuji pod pojmem „mlynář božích mlýnů“ něco jako práskač. Ale to je jen můj pocit. Jinak jestli ti mohu poradit, Rokio, starej se především o sebe. Začni sám sebe milovat a posilovat své vnitřní já, nikoli však ego! Platí pravidlo, že pomáhat druhým může jen ten, kdo na to má.

před 2987 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek