Jefri16

Mám nějaké právo?

Dobrý den, učitelka z anglického jazyka dle mého nedělá svoji práci. Jsem student posledního ročníku nástavbového studia. Nás naše učitelka z anglického jazyka nás neučí gramatiku počítá ze vše máme Probrané, již ze základny a učebních oboru. Nechce se vracet ke gramatice popřípadě odstraňovat gramatické chyby které děláme. Když se tak snaží popřípadě udela nějakou práci serve ho ze má používat slovník ze text je nesrozumitelný. Ne že by vysvětlila kde člověk udelal chybu aby se neopakovala. Když někoho vyvolá na okruhy a nemluví je ji to jedno. Dá se s tím něco dělat?

Druhá skupina angličtiny je má tom 100% lip.

Samozřejmě jsem si doučovani zařídil chodím na jazykovku.

Pochybuju ze stížnost u ředitele něco vyřeší.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Vždy jde něco dělat. Můžeš třeba změnit školu. Také můžeš požádat učitelku o vysvětlení. Můžeš si na ni stěžovat u ředitele školy, můžeš si sehnat a zaplatit doučování, můžeš se naučit sám.
Stačí si jen vybrat.

Další odpovědi
aliendrone

No, pokud vím, tak nástavbové studium (maturitní) se PLATÍ, ergo za ředitelem a udělat BIG furóre. Jestli jsi ovšem ten případ, který brblá, že se na střední škole neprobírá dělení přirozených čísel a učitelka kvůli jedinému žákovi nebude zdržovat celou třídu tím, že bude opakovat to, co máš tak jako tak dávno znát ze základky. (není zřejmé, který případ jsi) ;) :)

jirka F

Tady bych doporučil přehrát pro uklidnění muziku Nech to být to se stává…Dále s tím asi nic nenaděláš.Maximálně změnit školu nebo přetrpět(igno­rovat).

Mc Merkurion

… sejí ani nedivím, když vidím tu tvoji českou gramatiku a srozumitelnost …