Avatar uživatele
anonym

Mám nějaké poškození hlavy? Kamarádka mě pinkla rukama do spánku, bolelo to a cítím se unaveně.

Ahoj dnes mě kamaradka jakoby pinkla rukama do spánku, bolelo to teď to občas zaboli, stalo se to asi před třema hodinama, nezvracela jsem, ale teď se hodně bojím, cítím se hrozně divně a chce se mi spát. Nemůže to nic být? Prosím moc o radu.
Nejdřív asi 2 hodiny to bylo OK, ale pak jsem se začala bát a teď se mi chce spát a cítím se hrozně unaveně. Nemohla bych mít třeba krvácení do mozku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Přes net to nikdo nepozná. Pokud máš vážné obavy, navštiv lékaře.
Osobně si myslím, že to nic nebude a do zítřka to pomine.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VeRe1983

Neptal bych se tady a šel na pohotovost. Na dálku ti totiž nikdo neřekne nic, i kdybys volala do nemocnice. Raději se nechej prohlédnout. Jistota je jistota.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Já teda nevím, co je to jakoby pinknout někoho rukama do spánku, ale nezní to moc brutálně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Po mně kdysi někdo hodil lahev z tlustého skla, taky mě zasáhla do spánku. Následky žádné. Ale jak už říkali ostatní, máš-li obavy, ptát se na internetu není na místě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Já si myslím, že to žádné negativní účinky nemělo, ale pokud jsi byla hodně unavená nebo máš obavy, zajdi se za lékařem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
UltraFan

Hele podle mě jsi z 99% v pořádku. Krvácení do mozku určitě nemáš, protože to je tak šílená bolest, že by jsi nedokázala ani napsat tenhle příspěvek. Myslím že tu bolest si sama přivoláváš jak na to myslíš. Zkus se nějak odreagovat a myslet na něco jiného a uvidíš, že bolest bude pryč 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mě kdysi kamarád jakoby pinkl pukem do kulek (zvedáček hokejkou) a jelikož jsem neměl chrániče, tak moc dobře vím, jak se teď cítíš.
Myslím, že tě ten pocit taky přejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

pokud potíže přetrvávají nech se vyšetřit, udělají Ti CT v tunelu, nic to není…enemže doktor se zeptá jak k tomu došlo a kámoška má problém, ublížení na zdraví i když neúmyslné doufám

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

UltraFan: krvácení do mozku může bolet šíleně a také nemusí bolet vůbec, záleží na tom, kde probíhá a na co ta krev tlačí.

před 3013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Říkala jsem to mamce, je doktorka a ona mi řekla ze to nic není.

před 3013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

A tím je ‚hotovo‘, pořádně se nápoj a bez se ven proběhnout…
😉

před 3013 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek