Mám nedokončené základní vzdělání, co mám dělat?

Nemohu sehnat praci kvuli nedokoncenemu zakladnimu vzdelani je nejaka moznost prominuti? da se s tim neco delat?

Nejlepší odpověď
Drap

Na některých školách si lze vzdělání dodělat. Prominutí žádné neexistuje.

Další odpovědi
anonym

Nic bych nenechávala promíjet,hrozně bych se styděla o práci žádat.Vadilo by mi,když by se mě zeptali,jaké mám vzdělání a moje odpověď by byla-žádné.

Zdroj: http://www.ic­m.cz/jak-na-doplneni-zakladniho-vzdelani

eLx

Jak se ti to povedlo? Myslel jsem, že u nás je základka povinná..

hanulka11

to je neomluvitelné , jasně v jistém věku jsi nad tím asi mávl/a/ rukou ale nyní sklízíš „úrodu“- snad by se to dalo dohonit- záleží taky ,kolik ti je let

terry

To máš teda blbý.
Asi ti nezbude nic jiného, než to zkoušet dál či nám zůstat na krku.
Prostě se ptej na pomocné práce.
Podívej se po nějakém rekvalifikačním kurzu.
Záleží také na tom, jak jsi zdatný/á manuálně.

lexx

víš Ty co ? je tragickým paradoxem doby že máš větší šanci na tzv.trhu práce než VŠ ing. s dlouhou praxí a po padesátce…na pracáku mně baba přímo řekla: musíte zatlouct ten svůj diplom a tvářit se přiblble, pologramotně, pak Vás možná vezmou na stavbu k míchačce či do skladu v marketu…není to půvabné ?

Děda Louda

Dej se na politiku.