Angi-Shy

Mám něco s reprákem laptopu?

Lenovácej laptop, šlapal jako hodinky s win 8… nejsem si ale jistá jestli reprák začal blbnout ještě před instalací win 10 nebo až po. Každopádně at si pustim video na internetu, hudbu v pc, atd, tak hodně často mám zvuk uplně nanejvíc jak v pc tak v přehrávačích a přesto zvuk zní jako by byl zvětšenej jen na půl, hlas zní jako by byl z monotoního repráku ale přesto to je slyšel z levé i pravé strany laptopu. Takhle to je hodně často, ale pak třeba uprostřed videa se to rozhodne fungovat správně a začne to řvát nahlas jak jsem to celou dobu měla naplno… a nějakou dobu to zase zblbne a zase hraje potichu… stalo se vám to někdy? Je to windowsem 10 nebo chybou v laptopu nebo něčim v pc? (mám tam nainstalovaný pořád stejný programy který se v pc normálně používaj, všechny kompatibilní s win 10)

  • ano, instalovat win 10 byla velká chyba, ale zároven to zlikvidovalo problémy co byly ve win8.1 takže si moc nevyberu :/ a mám Lenovo, model nevim, nechci laptop zvedat

Nejlepší odpověď
anonym

Všíchni, kdo přešli na W10 mají nějaký problém, ale po odistalaci W10 ustanou. Má rada: zlikviduj tu W10 a budeš mít klid!

Další odpovědi
gecco

Tohle nevypadá na HW problém…
😉
Takže podpořím radu Barbakanovu – zbav se W10 a uvidíš/me.
___
BTW – o jaký „laptop“ jde?

anonym

Zkusila jsi přehrávat videa v aplikaci Windows Media Center?
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-vista/play-video-and-watch-pictures-in-windows-media-center
Několikrát jsem tu psal,proč 10tky,proč furt něco nového,když to není ověřené!
Dej si z5 8nebo lépe 8,1 a budeš doufám spokojená.

Tobbycz

A nainstalovala si ovladače? Ze stránek http://lenovo­.com/drivers, najdi si svůj model a stáhni a nainstaluj všechny! Začni chipsetem, poté zvukovou kartu..