daran

Mám něco s grafikou?

Ahoj. Chtěl bych se vás zeptat jestli nevíte co mohlo zapříčinit tento stav(viz.odkaz na obrázek).Když jsem na ploše nebo pouštím filmy tak jde vše v pořádku, ale jakmile spustím nějakou hru, tak se obraz začíná takhle kazit(zrnění,šmou­hy).Předem děkuji za pomoc.
https://ctrlv­.cz/nBiA

Dopln. Mám notebook od Lenovo s intel c. i5(2,6ghz),graf. karta Invidia GT 720M + IntelHD Graphic 4000 a 6GB RAM

Odpovědi
Nechápavé

Pc/notebook??,jake komponenty v nem?? Gpu,cpu,ram..

Quimby

Dělají to tedy všechny hry?
Když to dělají jen hry, tak za to asi může dedikovaná grafika, protože ta se pro hry většinou pouští. Jako první bych zkusil nainstalovat nejnovější ovladače pro tu Nvidii

jáára

Kdyby to bylo grafikou, tak screenshot bude čistej. Tohle bude eště před grafikou, tipnul bych ovladače, ale který?

Edit: Co tam bylo původně za system? /do diskuze…

zelí

Ty hraješ na GT720m hry? Aha tak to jo. Musí to být prima pohled na HD rozlišení, na low detaily, při 30fps. Vždyť je to slabší než GPU v mém 7 let starém notebooku. Kup si velký počítač. Za ty prachy co si vyhodil za notebook sis mohl pořádně zahrát. Škoda.

Tobbycz

Mám o hodně slabší konfiguraci a ta hra mi nedělá problém. Máš tam legální systém s nejnovějšími ovladači (chipsek + gk + zbytek)?

daran

Původně tam byl Windows 8

jáára

hele já přesně neznám tvůj ntb, ale Windows 10 má zatím takovou vlastnost, že nahrazuje některé ovladače ovladači MS. Zkus se zaměřit tímhle směrem. Nahraď MS ovladače těmi od výrobce. Taky platí, že nejnovější ovladače nemusí fungovat korektně.

daran

OK zkusím to.