Avatar uživatele
daran

Mám něco s grafikou?

Ahoj. Chtěl bych se vás zeptat jestli nevíte co mohlo zapříčinit tento stav(viz.odkaz na obrázek).Když jsem na ploše nebo pouštím filmy tak jde vše v pořádku, ale jakmile spustím nějakou hru, tak se obraz začíná takhle kazit(zrnění,šmou­hy).Předem děkuji za pomoc.
https://ctrlv­.cz/nBiA

Dopln. Mám notebook od Lenovo s intel c. i5(2,6ghz),graf. karta Invidia GT 720M + IntelHD Graphic 4000 a 6GB RAM

Upravil/a: daran

Zajímavá 0 před 3114 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nechápavé

Pc/notebook??,jake komponenty v nem?? Gpu,cpu,ram..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Quimby

Dělají to tedy všechny hry?
Když to dělají jen hry, tak za to asi může dedikovaná grafika, protože ta se pro hry většinou pouští. Jako první bych zkusil nainstalovat nejnovější ovladače pro tu Nvidii

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Kdyby to bylo grafikou, tak screenshot bude čistej. Tohle bude eště před grafikou, tipnul bych ovladače, ale který?

Edit: Co tam bylo původně za system? /do diskuze…

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelí

Ty hraješ na GT720m hry? Aha tak to jo. Musí to být prima pohled na HD rozlišení, na low detaily, při 30fps. Vždyť je to slabší než GPU v mém 7 let starém notebooku. Kup si velký počítač. Za ty prachy co si vyhodil za notebook sis mohl pořádně zahrát. Škoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tobbycz

Mám o hodně slabší konfiguraci a ta hra mi nedělá problém. Máš tam legální systém s nejnovějšími ovladači (chipsek + gk + zbytek)?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
daran

Původně tam byl Windows 8

před 3114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

hele já přesně neznám tvůj ntb, ale Windows 10 má zatím takovou vlastnost, že nahrazuje některé ovladače ovladači MS. Zkus se zaměřit tímhle směrem. Nahraď MS ovladače těmi od výrobce. Taky platí, že nejnovější ovladače nemusí fungovat korektně.

před 3114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
daran

OK zkusím to.

před 3113 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek