Adidaska

Mám mu to říct?

Dobrý den neboli ahoj. No vlastně dobrý večer neboli ahoj. Chtěla bych se zeptat, když u mě sedí manžel a já si prdnu, ale prd byl bohužel tichý, můžu mu to říct? Prosím poraďte, předem děkuji. Adoušš

Nejlepší odpověď
jáára

sveď to na psa…

Další odpovědi
Nechápavé

Dat question

iceT

Snad bohudík tichý ne?

štamgast

Co to je za otázky proboha. Až to ucítí, tak to ucítí…

gecco

Já bych se v takové situaci omluvil…
A nejen manželovi… Celé společnosti…
😉
BTW – „ahoj“ je na takovýchto fórech vhodnější…
😉

arygnoc

no čo už.
muži spolu prdia normálne (nech si ženy o tom myslia, čo chcú), prečo by nemohli manželia?

😉

Zvědavý

Když to není slyšet nevidím důvod proč bys mu to měla říkat.

bolak

Já bych mu to nehlásil, já bejt ženská, tak bych mu to dala vědět, až kdybych se posrala. Třeba.

Jinak v takovéto situaci, aby žena neztratila důstojnost, se dá zachovat různě. Například:

  1. „fuj ty seš prase“ ( a dát mu facku)
  2. „jé, pálí se mi jídlo..“ ( a odběhnout do kuchyně)
  3. „ty sis prdnul?“ (on) „ne“ – „to já jóó..“

A v následujícím díle si povíme jak zamaskovat počůranou matraci. Naviděnooooou..

gecco

Jááro – nejdřív jsme si (kdysi) mysleli, že se takto vymlouvá kámoška – ale fakt to byl ten pes – ten netrávil, ten hnil…
;-DDD