Kaxx

Mám natažené šlachy na kotníku. Nezanechá mi to nějaké velké trvalé následky a budu moct za nějakou dobu naplno běhat? D

Nejlepší odpověď
anonym

Kaxx, určitě jsi byla u lékaře a doporučil Ti nohy stahovat pružným obinadlem a klid.
Není tu důvod, proč bys nemohla znovu běhat, jen teď poslouchej rady lékaře a pokud Ti to nedovolí, tak nikam nespěchej.

Další odpovědi
hanny 2

Chce to několik týdnů ortézu a potom postupně zatěžovat,ale záleží na rozsahu poranění.Pokud máš dobrého ortopeda,tak dbej jeho rad a trvalé následky to mít nebude.