Honza Patek

Mám naťase ale nikde jsem nenašel kdo vyrábí značku PACKARD BELL a podrobný návod co to umí např.Jaký rozlišení má monit

or v HD atd Díky

Nejlepší odpověď
kropitko

Packard Bell zní trochu zaoceánsky. Design všech počítačů Packard Bell a to nejen notebooků také vybočuje ze zvyklostí. Mohlo by se zdát, že se jedná o exotickou značku. Na druhou stranu si jistě kde kdo všiml v obchodních centrech či alespoň na nabídkových letácích různých elektroprodejen této značky. Jak se k nám dostala? Před dvěma lety ji koupila společnost Acer a značku PB používá pro své stylové, dostupné počítače.

No a zbytek v odkazu. Na zbytek otázky nedokážu odpovědět,jelikož neuvádíte přesné označení,ale myslím,že tohle by Vám mohlo pro začátek stačit.

http://extrano­tebook.cnews.cz/pac­kard-bell-easynote-tj75-cerny-kun-nezklamal

Další odpovědi
anonym

asi vás překvapím ale je to jen thaiwanský ACER (od r. 2008) 🙂

tato firma v historii už měnila majitele, od roku 1990 to byl americký NEC …

„nikde jsem nenašel“ to se mi ani nechce věřit, znáš wikipedii ?

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Pac­kard_Bell