Mám nárok na vrácení poměrné částky z nákladů na koupi dálniční známky?

Včera odpoledne jsem se vracel po D1 směr Praha a před sjezdem u Měřína jsem se dostal do pomalu pojíždějící kolony. Chtěl jsem pokračovat až ke sjezdu na Humpolec, ale musel jsem sjet už u Velkého Beranova, protože kolona se vůbec nehýbala a z tohoto důvodu jsem nevyužil D1 v plné míře, ale za dálniční (10-ti denní)jsem zaplatil plnou taxu! Kde se mám obrátit na vrácení poměrné částky?!

Nejlepší odpověď
Drap

Snad jedině na lampárnu. Nikde jinde to nevyřídíš.

Další odpovědi
zzzzz

Nikde, nic ti nedají. ☹
To já si koupila roční a před Brnem u Vyškova jsem si na tom tankodromu urvala tyč stabilizátoru. ☹

Víc se nebudu vyjadřovat, protože bych musela být sprostá:-(((((

anonym

Žádný takový nárok nemáš…
😉
Jde o časový kupon umožňující jízdu od-do (datum), nikoli k tomu, že můžeš najet nějaký počet km.
Ale jinak se klidně obrať s dotazem, stížností,výhružkou na MD ČR – http://www.mdcr­.cz/cs/default­.htm .

Lamalam

Máš smůlu, v časovém období platnosti dálniční známky jsi dálnici využil, je jedno jestli jsi ujel 1 km nebo 2000 km. Stáním v koloně taky dálnici používáš.

Mc Merkurion

neměl jsi sjíždět,ta kolona je tam proto,aby sis tý dálnice užil,když už platíš…