Avatar uživatele
anonym

Mám nárok na vrácení poměrné částky z nákladů na koupi dálniční známky?

Včera odpoledne jsem se vracel po D1 směr Praha a před sjezdem u Měřína jsem se dostal do pomalu pojíždějící kolony. Chtěl jsem pokračovat až ke sjezdu na Humpolec, ale musel jsem sjet už u Velkého Beranova, protože kolona se vůbec nehýbala a z tohoto důvodu jsem nevyužil D1 v plné míře, ale za dálniční (10-ti denní)jsem zaplatil plnou taxu! Kde se mám obrátit na vrácení poměrné částky?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, zzzzz, gagaga před 3677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Snad jedině na lampárnu. Nikde jinde to nevyřídíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Nikde, nic ti nedají. ☹
To já si koupila roční a před Brnem u Vyškova jsem si na tom tankodromu urvala tyč stabilizátoru. ☹

Víc se nebudu vyjadřovat, protože bych musela být sprostá:-(((((

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Žádný takový nárok nemáš…
😉
Jde o časový kupon umožňující jízdu od-do (datum), nikoli k tomu, že můžeš najet nějaký počet km.
Ale jinak se klidně obrať s dotazem, stížností,výhružkou na MD ČR – http://www.mdcr­.cz/cs/default­.htm .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Máš smůlu, v časovém období platnosti dálniční známky jsi dálnici využil, je jedno jestli jsi ujel 1 km nebo 2000 km. Stáním v koloně taky dálnici používáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

neměl jsi sjíždět,ta kolona je tam proto,aby sis tý dálnice užil,když už platíš…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek