faktužnevím

Mám nárok na vrácení peněz za permanentku do fitka, kterou jsem ze zdravotních důvodů vůbec nevyužila?

(Zaplatila jsem za předtištěný papírek na 3 měsíce.)

Odpovědi
Kelt

Nevím, já jsem měl podobný případ, že jsem si zaplatil permanentku, ale byl jsem schopen tam dojíždět jednou týdně a někdy i to ne. Ale bylo to poučení, abych se do toho příště nehnal. No zkusit to můžeš, ale když to nebudou mít vyloženě řečeno, za jakých podmínek se vrací vstupné, tak ti moc šancí nedávám.

ivzez

Co říkají obchodní podmínky fitka?