Mám nárok na stipendium, když?

Dobrý den, chci se zeptat, zda mám nárok na stipendium, když mám průměr rovných 1,3 a třetí hranice podle fakulty je, když studijní průměr je do 1,3. Mám tedy nárok nebo ne? Děkuji

Nejlepší odpověď
Zbynas

Zeptej se přímo té školy. Ale mělo by to vždy být 1.3 včetně.

Další odpovědi
NonClockwork

Řekl bych, že spíše ne. Někde ve studijním řádu či jiném dokumentu o udělování stipendií by měly být relační znaménka. Většinou tam je <1,30, takže 1,30 už tam nespadá. Co já vím, třeba se ale poštěstí 🙂
Doplňuji:
Nebo ještě existují upřesnění vydání stipendií, kde je průměr zahrnutý v intervalu, např. <1,3; 1,5). V tom případě by to znamenalo, že se ti stipendium udělí.

anonym

je tam napsané pouze studijní průměr do 1,3