Hous.Ka

Mám nárok na splátkový kalendář???

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli pokud jsem vedena u inkasního expresního servisu (společnost na vymahání dluhů) na předžalobním oddělení,mám nárok na slátkový kalendář? Mou smlouvu má na starosti konkrétní člověk, se kterým, když jsem mluvila, mi řekl, že žádný splátkový kalendář nepůjde udělat, že ta částka je splatná hned a že můžeme částku rozdělit na třetiny, což je 18 500 Kč a to je v mé situaci nemyslitelné. Chtěla jsem se zeptat, jak v takové situaci postupovat? Napadlo mě, že možná kdybych se obrátila přímo na oddělení, možná by mi bylo vyhověno, pán, který má na starosti mou smlouvu bude pravděppodobně jen usilovat o to, aby byla částka uhrazena co nejrychleji že? A jak by měla taková žádost o splátkový kalendář vypadat? Děkuji za odpově

Odpovědi
anonym

Domluvte se přímo s vymahačskou firmou, na splátky určitě přistoupí. Splátkový kalendář bude formou smlouvy s vymahačskou firmou.

jakub.bakta

To by bylo věštění z věštecké koule. Musíš se bavit přímo s tou firmou nebo společností, u které máš závazky.

Zdroj: http://www.pre­cerpano.cz/