Kelt

Mám nárok na proplacení jízdného v tomto případě?

Koupil jsem si týdenní jízdenku na vlak, ale druhý den byla výluka,jel autobus a to dříve než jezdí vlak,proto jsem musel jet autobusem a jízdu si platit. Mohl jsem použít i výlukový autobus, na to mi jzdenka platila, ale přijel bych později. Výluka byla plánovaná,nějak jsem to přehlíd.Mám nárok na vrcení jízdného?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Netuším, ale obávám se, že v případě plánované a řádně oznámené výluky máš asi smůlu. Ale klidně se přepravce zeptej, za to nic nedáš.