MILAN1961

Mám nárok na příspěvek na inzulin

Jsem nezaměstnaná a nyní mi nasadily 2× denně inzulin,tak jsem se chtěla zeptat jestly mám nárok na nějaký příspěvek. Děkuji M.A.

Nejlepší odpověď
brezovak

Manželka má inzulínovou pumpu a doplatek je něco kolem 30 korun takže si myslím, že i ve vašem případě bude obdobné. Je to dáno výrobcem. Manželka používá Inzulín s označením Humulin R jedná se o Český výrobek. Cena se také liší podle místa lékárny, cena se liší třeba v Brně je levnější než ve Svitavách.