momafr

mam narok na nemocenskou?

jsem 3 roky na materske pred rokem jsem nastoupila do zamestnani mela jsem smlouvu na urcito dnes jsem dostala vypoved mam narok na nemocenskou kdybych sla na firmu marodit?Nez bych si nasla jine zamestnani?

Nejlepší odpověď
fablen

po narození dítěte jste měla mateřskou a potom RODIČOVSKOU dovolenou do tří let věku dítěte. Nevím, z jakého důvodu a od kdy jste měla pouze smlouvu na dobu určitou? Neměla jste smlouvu na dobu neurčitou a se zaměstnavatelem jste se dohodli na rozvázání pracovního poměru k datu 28.4.? Tak to asi bude…

Ve lhůtě 7 dnů po ukončení prac.poměru můžete předložit neschopenku. Náhradu mzdy Vám ale nebude platit zaměstnavatel, ale od 22.dne nemoci Vám začne nemocenskou hradit OSSZ.