MarekSemi

Mam narok na nabytek a psa po rozchodu, kdyz jsem vse platil ja a mam od vseho uctenky?

Dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
gecco

Vrámci rozchodu považuju za nejlepší (a nejjednodušší) prostě odejít, na nic si nedělat nárok – ale toto si nechat podepsat (ideálně se svědky)…
___
Pokud jsi ´celej´, neblbni a vynaložené finance ber jako školné školy života…
😉

Další odpovědi
Drap

Při rozchodu záleží jak se domluvíte. Při rozvodu rozhodne soud

led

1 – ak ste nadobudli majetok počas manželstva po rozchode/rozvode delíte sa rovným dielom.
2 – majetok nadobudnutý mimo platnosti manželstva patrí nadobúdateľovi.
3 – nechajte psa, nech si vyberie s kým pôjde… opýtajte sa ho, aj keď právne zviera je vec (brrr ako hnusne to znie) má aj city, čo vec nemá.

Ak ste boli len ako druh a družka, majetok patrí tomu, kto ho nadobudol a má na to potrebné doklady, je to viacmenej otázka písomnej dohody medzi rozídenými partnermi.

jozefnovotny

Po rozchodu nebo rozvodu? Nahlašte to jako krádež.

terry

Nárok budeš prokazovat těžko, když se nedohodnete.
Účtenky nedokazují, že jsi věc platil ze svého.