habibi14

Mám nárok na invalidní důchod?

Pred 4 mesici jsem spadl z vysky,mel jsem rozdrcene patni kosti a uz to vypada ze se budu pohybovat pouze o berlich,kdo to posoudi a jak se mam zachovat? dekuji honza

Nejlepší odpověď
Mili @

zažádej si o důchod sám na okresní správě sociálního zabezpečení, oni si vyžádají zprávu od tvého lékaře i od všech specialistů, pak půjdeš na posudkovou a pravděpodobně tě vyhodí, stejně jako mě, a to mám po mrtvičce, mám po operaci plic, astma, kolísavý tlak a nevím co všechno…
ale odvolala jsem se a teď čekám, co bude.....

Další odpovědi
bobánek

Souhlasím s Mili@.Akorát ješte dodat že záleží kolik vám dají bodů,od toho se bude vyvíjet jestli vám dají částečný nebo plný.