bacil

Mam narizenou exekuci, dopis prisel k rodicum, kde nebydlim a nemam trvaly pobyt 18let, muzou tam zabavit veci?

Nejlepší odpověď
standa

Teoreticky můžou, protože jste v jejich domě nejspíš dříve bydlel.

Pokud však rodiče prokáží, že se zde nezdržujete již delší dobu, pak by je slušný exekutor měl nechat na pokoji.

Doporučuji, aby si rodiče obstarali jako ´důkazy´ i případná čestná prohlášení sousedů o tom, že v jejich bytě se již dlouhodobě (od konkrétního data) nezdržujete. Rovněž by pomohlo i prohlášení doručovatelky pošty, že v uplynulém období nejméně od konkrétního data, nedoručila do domu rodičů žádnou zásilku, určenou pro vás.

Další odpovědi
zmimi

chudáci rodiče