Kacenka002

Mám naraženou nebo naštípnutou ruku?

Ahoj, mohli byste mi prosím poradit?
Dnes jsme ležela na posteli s roztaženýma rukama a přišel brácha a skočil mi na ruku. Cítila jsem, jak mi v té ruce tak nějak divně křuplo. Rukou můžu hýbat, ale když s tím hýbu, tak mě to bolí. Na tom místě, kde mi braha skolí na ruku, tak tam mám samozřejmě modřinu. Ruku mám oteklou. Mohli byste mi alespoň přibližně říct, jestli to mám jen naražené nebo naštípnutou kost atd.? Zbytečně nechci otravovat u doktora. Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
quentos

Podle toho, co popisujete, to rozhodně „zbytečné otravování“ nebude.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… na 100% ti řeknu, že máš něco s rukou, já sice nepoužívám křišťálovou kouli, ale kávová sedlina mi řekla totéž, co kapitánovi …

anonym

Raději jdi k doktoru, takhle je těžké něco řešit přes poradnu.
Tvůj lékař ti řekne více, zrentgenuje ti to a pak budeš vědět, co to vlastně je.
Příště bráchu kopni, víš kam?

Lamalam

Kdyby byla naštípnutá, tak s ní pohneš jenom za velkých bolestí.