Bruky23

Mám na tváři celkem hodně beďarů, ale už se jich pomalu zbavuji, chci se zeptat jestli neznáte nějaký krém na tvář?

Chtěl bych se jich rychle zbavit, protože chci jednu holku a bojím se, že se ji nebudu líbit a i tak všeobecně se to holkám nelíbí.

Nejlepší odpověď
briketka10

kup si čistící Gel Nivea
http://www.om­lazeni.cz/akne-a-sucha-17-5324-0.html

Další odpovědi
terry

Niveu určitě ne.
Existují přípravky na akné určené.
Pleť je potřeba čistit. Ráno a večer.

huxa

holkám se to nelíbí??? Další všeobecně známý fakt, že jo?…
zkus niveu

leporela22

nejlepší na to je líh ten to vypálí za 2 dny jde bedar sloupnout a je to trochu to štípe ale to vydržíš.Kdyžtak trochu zředit.