df

Mám na to telefonní číslo poslat sms?

Půjčil jsem si v knihovně knihu a jako záložka tam byl doklad z terminálu o dobití kreditu. Mam tomu člověku něco napsat?

Odpovědi
Filip84

Proč? Když to použil jako záložku do knížky, tak to asi nepotřebuje, ne? 🙂

Kdyby to potřeboval, nebude to používat jako záložku do knížky.

jáára

Dobij mu kredit. Jen tak. Bezdůvodně.

Mravenec

K čemu by mu ten doklad byl? Má kredit? Má. Bude snad transakci reklamovat? Nebude. Tak o nic nejde.

df

Ja to tak nemyslím. Jako jen tak mu napsat, bezdůvodně.

Filip84

A proč se na to ptáš? Myslíš, že je na to někdo zvědavý? Ne, budeš úplně normální stalker. 🙂

elkon

Bezdůvodně koná jen hlupák.

df

Pro hlupáka každý hloupý