sarinks258

Mám na to být zpěvačkou?

Nevím si rady.Většina říká,že mám krásný hlas,noty mi docela jdou a baví mě skládat písničky.Chodila jsem na jeden kroužek zpěvu.Ale nevím,jestli mám na to být zpěvačkou.Chtěla bych a myslím si,že by to mohla být šance do budoucna.Mám teda na to být zpěvačkou a jestli možná nebo ano,poraďte mi prosím co mám zíkladního znát.Díky

Nejlepší odpověď
badisko

Ale lidi toho nakecaj …jak to asi mame podle pismenek vedet jestli na to mas ..:D ..to je fakt zlej sen…

Další odpovědi
www

Jestli na to máš či nemáš musí především posoudit odborník.
Krásný hlas ještě neznamená, že jako zpěvačka zvládneš potřebný rozsah. Poraď se s instruktorem v kroužku, ten tě doporučí k odborníkovi, nebo se podívej na učitele zpěvu v okolí a posouzení získáš od nich.

anonym

Co si myslíš Ty, mám já na to být zpěvačkou? Spousta lidí tvrdí, že mám krásný sametový hlas. Noty znám také a dokážu splácat i nějaký rýmující se text. Je to dost pro to, abych uspěla? Asi nad takovou odpovědí zíráš a přemýšlíš, co po Tobě vlastně chci. A to je přesně totéž, co chceš Ty po nás.
Sarinks258, Tvé pěvecké schopnosti musí ohodnotit odborník v oblasti zpěvu. Ne laická „porota“ na Odpovědích.cz. Potřebuješ profesionální posudek a také profesionální rady. Při nejmenším zkus nějakého učitele hry na hudební nástroje nebo zpěvu a zkus požádat o radu, kam by ses mohla obrátit. Prostě takového člověka popros o pomoc. Cestou je i Super Star, ačkoliv už nějaký čas pochybuji, zda se v tomto případě jedná o opravdové nacházení talentů. Je to více šou než cokoliv jiného.
Přeji Ti hodně štěstí. Nebuď ale zklamaná, pokud neuspěješ. Jenom na tomto servru je zájemkyň o post zpěvačky celý houf.

Braník

ahoj,hod sem ukázku a my to důvěrně a spravedlivě posoudíme

Wortygen

Zkus se nahrát a poslechni se . Pokud ani to ti nepomůže , tak sem hoď nahrávku a my to spravedlivě posoudíme ! :)

Nattý styles

Možná jo ale i ne já osobně bych tě mussela slyšet spívat abych potom rozhodla jestly na to máš ale lidi sou zlý hodně si vymíšlejí ale možná ani nechtěj at seš smutná…

krum

To nevím, nikdy jsem tě neslyšela zpívat, stejně tak jako ostatní tady. Nepochybuji o tom, že zpívat umíš, ale nechala bych si to spíš jako koníček. Chtěla bys-li být opravdu nějaká uznávaná slavná zpěvačka, musel by se tvůj hlas dost odlišovat od ostatních a hlavně bys musela mít dobré kontakty. Takové to zpívání někde po barech by ti asi moc štěstí a peněz nepřineslo, tak někteří zpěváci, co se nechytnou, bohužel končí.
Samozřejmě zpívej dál, i kdyby to třeba nebylo tvé povolání, tak se určitě hodí někde něco zanotovat:).

terry

Nejvíc stejně záleží na tom, jak hodně to chceš.
Pokud si půjdeš za svým, i nadále studuj zpěv a další.
Možností je víc, základ je konzervatoř.
Pak už ti poradí co a jak a kam dál. A získáš také kontakty. Ty jsou hodně potřeba. Jako všude.