Avatar uživatele
sarinks258

Mám na to být zpěvačkou?

Nevím si rady.Většina říká,že mám krásný hlas,noty mi docela jdou a baví mě skládat písničky.Chodila jsem na jeden kroužek zpěvu.Ale nevím,jestli mám na to být zpěvačkou.Chtěla bych a myslím si,že by to mohla být šance do budoucna.Mám teda na to být zpěvačkou a jestli možná nebo ano,poraďte mi prosím co mám zíkladního znát.Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4022 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Ale lidi toho nakecaj …jak to asi mame podle pismenek vedet jestli na to mas ..:D ..to je fakt zlej sen…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Jestli na to máš či nemáš musí především posoudit odborník.
Krásný hlas ještě neznamená, že jako zpěvačka zvládneš potřebný rozsah. Poraď se s instruktorem v kroužku, ten tě doporučí k odborníkovi, nebo se podívej na učitele zpěvu v okolí a posouzení získáš od nich.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Co si myslíš Ty, mám já na to být zpěvačkou? Spousta lidí tvrdí, že mám krásný sametový hlas. Noty znám také a dokážu splácat i nějaký rýmující se text. Je to dost pro to, abych uspěla? Asi nad takovou odpovědí zíráš a přemýšlíš, co po Tobě vlastně chci. A to je přesně totéž, co chceš Ty po nás.
Sarinks258, Tvé pěvecké schopnosti musí ohodnotit odborník v oblasti zpěvu. Ne laická „porota“ na Odpovědích.cz. Potřebuješ profesionální posudek a také profesionální rady. Při nejmenším zkus nějakého učitele hry na hudební nástroje nebo zpěvu a zkus požádat o radu, kam by ses mohla obrátit. Prostě takového člověka popros o pomoc. Cestou je i Super Star, ačkoliv už nějaký čas pochybuji, zda se v tomto případě jedná o opravdové nacházení talentů. Je to více šou než cokoliv jiného.
Přeji Ti hodně štěstí. Nebuď ale zklamaná, pokud neuspěješ. Jenom na tomto servru je zájemkyň o post zpěvačky celý houf.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

ahoj,hod sem ukázku a my to důvěrně a spravedlivě posoudíme

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wortygen

Zkus se nahrát a poslechni se . Pokud ani to ti nepomůže , tak sem hoď nahrávku a my to spravedlivě posoudíme ! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nattý styles

Možná jo ale i ne já osobně bych tě mussela slyšet spívat abych potom rozhodla jestly na to máš ale lidi sou zlý hodně si vymíšlejí ale možná ani nechtěj at seš smutná…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krum

To nevím, nikdy jsem tě neslyšela zpívat, stejně tak jako ostatní tady. Nepochybuji o tom, že zpívat umíš, ale nechala bych si to spíš jako koníček. Chtěla bys-li být opravdu nějaká uznávaná slavná zpěvačka, musel by se tvůj hlas dost odlišovat od ostatních a hlavně bys musela mít dobré kontakty. Takové to zpívání někde po barech by ti asi moc štěstí a peněz nepřineslo, tak někteří zpěváci, co se nechytnou, bohužel končí.
Samozřejmě zpívej dál, i kdyby to třeba nebylo tvé povolání, tak se určitě hodí někde něco zanotovat:).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nejvíc stejně záleží na tom, jak hodně to chceš.
Pokud si půjdeš za svým, i nadále studuj zpěv a další.
Možností je víc, základ je konzervatoř.
Pak už ti poradí co a jak a kam dál. A získáš také kontakty. Ty jsou hodně potřeba. Jako všude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek