Avatar uživatele
Persi147

Mám na to být herec ?

Dobrý den. Je mi 17 a hledám svůj „smysl života“ :D . Vyzkoušel jsem už mnoho věcí, ale zatím mě nic tak nenaplňovalo, abych u toho zůstal. Chtěl bych zkusit herectví, ale nevím jestli se do toho mám vůbec pouštět. Musím být od přírody smělý ? Mezi cizími lidmi se cítím nesvůj, ale když je poznám tak je to v pohodě a mluvím zas až moc :D . Zajímalo by mě ještě, jestli se s herectvím musí začít od mala, aby to člověk někam dotáhnul (áčkové filmy). předem všem díky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3232 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Hercom v živote je každý človek, veľakrát zahrá scénku všetkoznalého človeka, odborníka na politiku, šport, alebo veľakrát ukrivdeného chudáčika, či hrdinu najväčšieho na svete, ktorý prekoná aj samotného Popolvára, pri revízorovi v hromadnej doprave vytrvalo a presvedčene hľadá nikdy nekúpený cestovný lístok… snáď jediný rozdiel medzi nimi a hercom predvádzajúcim svoje umenie na javisku, alebo vo filme, je, že za svoj „umelecký“ výkon neberie honorár, alebo dokonca riadny plat.
Mladý muž, ak ti viac než 2× povedali, že klameš, nie si presvedčívý, nemáš na to byť hercom. Dobrý herec dokáže byť tým, čím v skutočnosti ani nie je.
Doplňuji:
„smysl života“ hľadajú mnohí ľudia, mňa nevynímajúc, aj celý život a mnohí ho ani nenájdú.
Ale „smysl života“ treba stále hľadať, neuspokojiť sa s už dosiahnutým. Len tak sa človek dostane ďalej.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

S herectvím se dá začít i později, ale problém podle mne bude v tom,
že se mezi cizími lidmi cítíte nesvůj. Ostych by byl na škodu…

Jak Vás napadlo právě herectví?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Myslím, že by tě mělo bavit divadlo, měl bys umět ocenit dobře zahranou roli např. ve filmu, vhodné je umět hrát i na nějaký hudební nástroj nebo hezky zpívat, vhodné je pokud jsi schopen rozesmát kamarády.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

dej se lépe na politiku, to jsou herci – komedianti profíci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek