Hufnágl

Mám na svých stránkách povolit googlebot.com a search.msn.com?

Aplikace zablokovala IP adresy, a ptám se zkušených: Odblokovat či ne!

Děkuji za odpovědi.

ge0rge, díky za odpověď i radu. Odblokuji je oba a uvidím. Pravda je, že pokud mám nějaké příspěvky na jiných webech, google je vyhledá, u mne nikoliv, ale u Seznamu je mám na prvních pozicích. Případné doplnění bude v diskuzi.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud stojíš o to aby tvé stránky mohl vůbec někdo pomocí vyhledávače najít pak ano, indexačním botům které aktualizují databáze vyhledávačů bych přístup povolil. MSN je bezvýznamný, ale na tom co je a není na Google obvykle záleží.