Pavel1212

Mám na přechodu přednost když mám zelenou před autem, který má taky zelenou?

:D

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

teoreticky by nemělo nastat :)

jedině pokud auto odbočuje do ulice, kde přecházíte, tak máte přednost vy (a autu tam bliká výstražný oranžový panáček, ať na vás dává bacha:))

Další odpovědi
mojitek

Oranzovy upozornujuici panacek neni vsude.Neni li tam,tak chodec ma samozrejme prednost(plati to jako na komunikaci kde neni semafor).

led

Máte prednosť, ale aj tak sa pohľadom presvedčte, či to ten šofér(ka) tiež vie.