Veruňák 1D

Mám na nehtech hrbolky.

Moc často si je ani nelakuju. Holky ze školy je mají nalakované pořád, ale nic s nimi nemají.
Já jsi ty hřbety pilníkuju speciálním pilníkem, ale moc to nepomáhá.
Nemůže to být třeba nedostatek nějakého vitamínu?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Hrbolky na nehtech

Hrbolky na nehtech nejsou zrovna příjemné, protože zkazí všechny pokusy o zdobení nehtů. Je dobré, abyste zvýšila příjem vitamínu B a železa. Přidejte do svého jídelníčku: játra, tresky, mrkev, sladké brambory, papriku, červené feferonky. Postupem času vlnky a další nerovnosti na nehtech zmizí.

http://m.foto­galerienehty.cz/clan­ky-a-galerie/laky-a-pece-o-nehty/vitaminy-potrebne-pro-zdrave-nehty

Další odpovědi
Damiana

Jen doplním hanny2. Můžeš mít také poškozená nebo narušená nehtová lůžka. Nezatlačuješ si příliš často a násilně kůžičku kolem nehtů? Na to pozor.