varg

Mam na CD vypaleny foto, které se v DVD spustí samo i s muzikou, ale nejde přehrát v notasu. Nevíte, co s tím?

spusti i z muzikou ale nejde mi to prehrat v notasu je to v jinym formatu MPEG-2 A JA BYCH TO CHTEL DO AVI ale nejde mi to nevite co stim???jak to mam prevest přes convertor mi to nejde nebo jaky si mam stahnout program aby mi to prehravalo v notasu diky za odpověď…

mam na cd vypaleny foto které se samo v dvd…!

Nejlepší odpověď
Quimby

Cože?! Vůbec nechápu co potřebuješ.
Mluvíš o nějaké fotografii na CD, co to má společného s DVD?
Jak může fotografie pouštět muziku? MPEG je formát pro video, to samé AVI…
Důležitý pro přehrávání je i kodek daného videa.
Přes jaký konvertor? Neznám všechny programy.
Co by se ti mělo přehrávát v notebooku? Ta fotografie, muzika nebo video?

Prosím přeformuluj dotaz.

Omlouvám se, ale pořád tomu dotazu pořádně nerozumím. Diakritika a interpunkce ve větách by pomohla.
Každopádně DVD přehrávače většinou potřebují speciální formát, což si asi nějak překonvertoval a vypálil.
Nenapsal si v čem to v tom notebooku přehráváš… Zkus si nainstaloval VLC player, ten přehraje víc věcí než Windows media player.
Pokud ani to nepomůže, můžeš si nainstalovat Any Video Converter. Pak si to můžeš překonvertovat do čeho chceš. Nevím proč toužíš po .avi, ale mělo by to fungovat. jako kodek můžeš zkusit H.264 . S tím by notebook neměl mít problém.
Ovšem moc nevím co „to“ je, ale pokud je to nějaké video, tak by to mělo pak už fungovat.

Další odpovědi
gecco

Strčit MPEG2 do AVI není problém, stačí třeba FormatFactory ( http://www.pcfre­etime.com ) – ale to ti samo o sobě spouštění nevyřeší…
😉
Primárně chybí info, jakým playerem to chceš v notesu přehrát, sekundárně, jaký ten player obsahuje kodeky…
Osobně bych se zaměřil právě na tohle…
😉