Avatar uživatele
Alča M.♥

Mám mu to napsat?

Líbí se mi, no..spíš miluju jednoho kluka a on to ví. A kamarádka mi říká, že by to měl slyšet ode mě. Tak mám mu to napsat? Ale nesnesu to, když mi napíše, že on mě ne, nebo nemám šanci, nebo, že miluje jinou.
Doplňuji:
Pro: Drap
Já ale nevím, tak se ptám. Vůbec nevím, tak prosím poraďte. A jestli jste pro to, že to mám napsat, tak prosím napište, co bych mu tak měla napsat.
P.S. Pro jiné odpovědi: Je mi s ním dobře. Já si myslím, že se mu taky líbím, protože se na mě pořád dívá, usmívá a jednou, když mě jeden kluk bouchal flaškou do hlavy, tak mě ochránil :)
Tak prosím odpovězte, co nejvíc lidí a FAKT MOC DÍKY. Moc to pro mě znamená

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4389 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nic nepsat nikam! Kdyby neopětoval tvojí přízeň,jenom se ztrapníš a ještě to může použít proti tobě.Možná o tebe stojí víc ten,co tě bouchal flaškou do hlavy.Ale jinak-spíš bych počkala až se vyjádří sám a první,jestli máš ten pocit,že jsou sympatie vzajemné.Tohle „trápení“ a starosti ti tak trochu závidím,ale každý věk má svojeUž i moje vnučka projevuje ve třech letech zájem o jednoho hošíka na pískovišti…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nechtěla bys své pubertální otázky směřovat do Bravíčka?!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Alčo, pořád řešíme stejného kluka?
Nepiš nic – je to usvědčující materiál. Rovnou to na něj vysyp ústně a počkej si, až se z toho šoku vzpamatuje.

Holka, neblbni. Nejlepší je za všech okolností sebrat odvahu a říct mu to ve vhodnou chvíli, beze svědků a sama. Pokud Tě odmítne, nic se neděje. Kvůli jednomu klukovi se pro Tebe přece svět nezastaví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

V žádném případě nic takového nikam nepiš! V případě neúspěchu si pak marně můžeš stěžovat na kyberšikanu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

No, napsat přes fejsbuk nebo telefon určitě ne… hezky z očí do očí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Njedřív zjisti jestli má k tobě náklonost a je ti s ním vůbec fajn – bavíte se spolu, dete spolu ven atd. Pokud si nejsi jistá, raději do toho nechoď a pokud ano (platí za tebe, bavíte se, je vám spolu dobře,…) tak prostě mu při loučení třeba poděkuj, že to pro tebe hodně znamená a tak… třeba se vybrví sám.
Ale nepiš „nechceš se mnou chodit, miluji tě, máš mě rád“… atd. Tím se schazuješ a pak budeš mít na sobě hodně velkej trapas a jeho tím hodně vykolejíš. Prostě si piš s ním normálně a uvidíš jestli se konverzace uhne směrem že ti začne říkat že se těší až se s tebou uvidí a tak.
Doplňuji:
Tak to dělej jako já – piš si normálně s ním a uvidíš kam to povede… třeba se sám nějak vyvrbí.

Upravil/a: Amie

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Alča M.♥

Jo, to jsem zkoušela. Ráda bych zas, ale:
•Nemám kredit
•Na FB nikdy není
Tak nevím kam, no, je to blbý

před 4389 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek