Jitka112

Mám mu psát znovu, když jsem si ho zablokovala, nebo už se na to mám vykašlat?

Psala jsem si s jedním mužem a před měsícem jsem si ho na fb zablokovala, důvody jsem k tomu měla takové, že mi připadalo, že nevi co chce. Ale je mi to teď moc líto a chtěla bych mu napsat znovu a omluvit se mu, vysvetlit mu proc jsem to udelala a hlavne si to s ním vyjasnit, už jsem si ho asi před 2 týdny odblokovala. Jen nevím, jestli to není trapné a jestli to není dolézání… Myslíte, že mi odepíše a bude se se mnou bavit dál a nebo mne bude ignorovat? Můžete mi prosim poradit co mu mám napsat, aby to prostě přijal a odpustil mi to? Už se tím zabývám několik dní a nedokázu se rozhodnout. A hlavně na něj nedokážu přestat myslet!

Nejlepší odpověď
Hlada

Proboha! K čemu je dobré psaní? To je komunikace jak z předminulého století!
Když se chceš s někým pobavit, tak mu přece můžeš zavolat nebo se s ním sejít.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nezakládej novou otázku, pokračuj doplněním předešlé …

ivzez

Kdyby o to stál, už by Vám napsal…