Mám morče. Čeká mladé. Co bych jí měla dávat, aby měla po porodu dost mléka?

Odpovědi:

Bronzový

Morčeti je docela jedno, co vy čekáte. Provaše potomky pak bude mléko morčete pak nevhodné a bude ho nejspíš dost málo a bude nutno vaše potomstvo dokrmovat...

Zlatý

Kolega opět špatně pochopil otázku (nebo se jen snažil být vtipný) a ty jsi ji nešťastně formulovala. Myslím, že postačí dostatek krmiva ve vhodném složení.
https://www.zooo.cz/…

Bronzový

Zajisti samičce dostatek potravy. Základ pro morče je seno a voda, dále vhodná zelenina a ovoce, které morčeti chutná (mrkev, salátová okurka, jablko..). Granulované směsi už jsou jen doplněk stravy, ale doporučuji nevynechávat. Samička už si poradí sama. Je k tomu dostatečně geneticky vybavena :-)

PS: Zeleninu nechat "odrazit" na pokojovou teplotu. Nikdy nedávej morčeti cokoliv přímo z lednice! Nedělá to dobře jeho trávícímu systému :-)

Diskuze k otázce

Bronzový

Edison

A pak že výuka slohu je k ničemu... I upravná odpověď je krkolomná...

"Co mám dávat svému březímu morčeti, aby mělo dost mléka?"

Co je na napsání otázky správně tak složitého? Místo toho dnes lidi hledaj nerůznější krkolomná spojení a pak se do toho leda zamotaj...

Bronzový

Edison

Pochopil jsem ji JINAK, než byla položena, ale netroufám si odpovídat na něco jiného, než na co je otázka položena.

Zlatý

Kepler

To je v pořádku. Já se už s tím nezdržuju a odhadnu, na co se tazatel vlastně ptá. Zatím jsem se vždycky trefil. Když si nejsem jistý, tak odpovím v alternativách. Někteří to berou ad absurdum a zesměšňují tazatele kvůli gramatickým chybám nebo chybějící čárce, aniž by na otázku odpověděli Ajajajajaj!

Bronzový

Edison

Nojo, jenže kdo Ti dává právo domnívat se, že autor otázku myslel jinak, než jak ji napsal? Co když ji myslel právě tak, jak ji položil? Přijde mi nesmyslné odpovídat na doměnky, naopak správné mi přijde odpovědět na otázku.

Zlatý

Kepler

Právo mi nikdo nedal. Vlastní selský rozum je mi bližší.

Bronzový

Edison

Znova se ptám: Co když tazatel myslí svou otázku právě tak, jak ji napsal, byť je sebehloupěji formulována?

Zlatý

quentos

Z toho si nic nedělejte, tak, jak byla původně napsána, k tomu opravdu sváděla, pochopil jsem ji stejně...

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1389
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý annas 433
Zlatý briketka10 379
Zlatý marci1 333
Zlatý ReHu 311
Zlatý hanulka11 296
Zlatý gecco 272
Zlatý mosoj 270

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.