sony ax

Mám morče (4roky) a má cysty na vaječnících ptám se pokud by nezabrala léčba jestli se máme pokoušet o operaci?

Odpovědi
Agneta

No jistě, proč né? Za deset až dvacet tisíc Kč se mu tak nechá s tou operací o měsíc prodloužit život, ale budeš s ním muset ještě denně na chemoterapii ( tak 10000Kč).

marci1

Operace by byla velmi drahá, cysty se mohou časem ztratit. Ještě není nic ztraceno. 🙂