Anni

Mám moc malé svaly?Nebo je to tím, že netrénuji.

Ahojky. Ve škole chodím na tělocvik, a ani míč nepřehodím. ☹ Moc se za to stydím, nevím čí to je.. možná že mám moc malé svaly, nebo nejsem zvyklá.. prosím, mohli byste mi dát nějaké rady?^^ Děkuji.
Doplňuji:
Jsem holka.. a je mi 13

Nejlepší odpověď
zjentek

jaký míč nepřehodíš? Jestli máš přehodit tělocvičnu medicimbálem tak se tak netrap. Jestli ale nepřehodíš žíněnku tenisákem, tak si skoč k nějakému anatomovi, i když je to asi tím, že netrénuješ. Všechno chce praxi ,)

Další odpovědi
Bedy

Ono je to složité – museli bychom znát tvůj celkový stav, věk apod. Takhle se opravdu těžko radí.

Pájo

Hod míčem není o „velkých“ svalech, ale hlavně o tréninku koordinace.
Pokud ničím neházíš, nemůžeš čekat, že to bude nárazově nějaká sláva…
Bude to chtít, trochu víc se hýbat… běhat, skákat, plavat… prostě cvičit, prostě praxe venku.

huxa

na holkách svaly nikdo neřeší…

anonymmm

Buď v klidu…mně je patnáct a tělocvičnu taky nepřehodím. Netrap se tím… 🙂