samaprace

Mám moc dobrou kamarádku, kdybych se s ní vyspal, skončilo by naše kamarádství?

Je to opravdu můj nejlepší kamarád-ka.

Odpovědi
quentos

To nelze paušalizovat. Možná ano, možná ne. Každopádně je to riziko a vaše přátelství už nikdy nebude jako dřív. Je jen na ní a na vás, zda se tím prohloubí nebo naopak.

dubraro: „s výhodami“, ne? :{)>

dubraro

Proč by mělo končit tím, že uděláte to, co oba chcete? Kamarádský sex je dnes docela běžný, dokonce je na to zvláštní výraz „kamarádka s bonusem“.

zjentek

Určitě. Ty se zamiluješ a ona půjde „na zkušenou“ jinam, takže krom toho rozpadu kamarádství tě připraví ještě o několik tvých dalších kamarádů, s kterými půjde „zkoušet“ hned po tobě.
Přečti si na netu nějaké citáty a moudra o tom nástroji, s kterým se chceš vyspat!

Jaraskop

no už nikdy to nebude jako dřív, ale záleží to jen na vás obou